Wszystkie zamówienia realizujemy przed Państwa wyjazdem. Zamówienia złożone po godz.22:00 będą realizowane priorytetowo w godzinach porannych następnego dnia.

Winieta Słowenia

Winiety Słowenia online

Poszukujesz ciekawego kierunku na wakacje? Jeśli posiadasz własny samochód, to z pewnością oczarują Cię drogi na Słowenii. Winiety Słowenia zainteresowani mogą kupić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, więc jeśli zależy Ci na czasie, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Słowenia – winiety na drogi

Winiety to opłaty drogowe, które musi uiszczać każdy uczestnik ruchu drogowego w wielu różnych krajach. Należy do nich również Słowenia – winieta będzie konieczna, jeśli planujesz zwiedzać właśnie ten region. Winieta Słowenia online nie kosztuje na szczęście dużo, a taką naklejkę możesz zakupić w naszym sklepie internetowym praktycznie od ręki.

Słowenia oferuje turystom wiele atrakcji, a także niezapomnianych widoków. Aby jednak do nich dotrzeć, konieczny będzie samochód. Brak opłaty drogowej może niestety skutkować poważnymi konsekwencjami; warto zatem zadbać o to, by winiety Słowenia online znalazły się na naszym samochodzie jeszcze przed przekroczeniem granicy!

Słowenia – winieta online dla każdego kierowcy

E-winiety w Słowenii posiadają nieco więcej rodzajów, niż w przypadku innych krajów. Opłaty drogowe Słowenia dzielą się nie tylko z uwagi na okres obowiązywania, ale także kategorię pojazdu. Słowenia opłaty drogowe, jakie posiadamy w naszym sklepie internetowym, to:

  • winiety miesięczne dla pojazdów do 3,5 tony kategorii 2A w cenie 199 zł w naszej ofercie,
  • winiety miesięczne dla pojazdów do 3,5 tony kategorii 2B, za które zapłacić należy 339 zł w naszym sklepie,
  • winiety roczne dla pojazdów do 3,5 tony kategorii 2A, które kosztują w naszym sklepie 619 zł,
  • winiety roczne dla pojazdów do 3,5 tony kategorii 2B, których koszt wynosi w naszej ofercie 1149 zł,
  • winiety siedmiodniowe dla pojazdów do 3,5 tony kategorii 2A w cenie 99 zł, jeśli zakupisz winietę u nas,
  • winiety siedmiodniowe dla pojazdów do 3,5 tony w kategorii 2B, które kosztują u nas 169 zł.

Płatne drogi Słowenia – oferta sklepu internetowego winiety.pl

Opłaty drogowe można uregulować na przykład na stacjach benzynowych wybranego kraju. Nie warto jednak ryzykować tego, że będą one zamknięte i nie uda nam się zakupić niezbędnej winiety. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup winiety online w naszym sklepie internetowym.

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Oprócz atrakcyjnych możemy także zagwarantować klientom wyjątkowo szybką dostawę. Czas oczekiwania na zamówioną winietę wynosi około 30 minut. Warto przy okazji dodać, że w naszej ofercie znajdują się również opłaty drogowe dla wielu innych krajów. Sprawdź koniecznie!

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.