Wszystkie zamówienia realizujemy przed Państwa wyjazdem. Zamówienia złożone po godz.22:00 będą realizowane priorytetowo w godzinach porannych następnego dnia.

Winiety miesięczne dla pojazdów

Czym są winiety miesięczne?

Winiety miesięczne służą do oznaczania pojazdów podróżujących po niektórych krajach Europejskich. Umożliwiają one korzystanie z autostrad, dróg ekspresowych czy tuneli na terenie danego kraju przez określony czas – w tym przypadku, przez jeden miesiąc.

W zależności od miejsca, do którego zmierzasz, przydatna może okazać się np. winieta 2-miesięczna Austria, winieta miesięczna do Czech czy winieta miesięczna Słowacja.

Jakie korzyści przynoszą winiety miesięczne?

Wybór e-winiety miesięcznej to gwarancja pełnej swobody podróżowania po drogach danego kraju, bez potrzeby martwienia się o dodatkowe opłaty.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje samochodem, czy często podróżujesz służbowo, winiety miesięczne stanowią praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Wynika to z faktu, że:

  • winiety miesięczne są tańsze niż sumaryczne koszty opłat za przejazd na poszczególnych odcinkach drogi.
  • Są prostsze w użyciu – zakup winiety oznacza brak kłopotów z jej umieszczeniem na szybie pojazdu.
  • Zakup online pozwala na uniknięcie kolejek na granicy.

Winiety miesięczne na winiety.pl

W winiety.pl zapewniamy szeroki wybór winiet. Dostępne są u nas zarówno winiety Austria online, winiety miesięczne Austria, winiety Bułgaria, jak i e-winiety Czechy. Mandat za brak winiety potrafi wynieść nawet kilkaset euro, dlatego warto zabezpieczyć się i zakupić je jeszcze przed rozpoczęciem podróży.

Dodatkowo oferujemy winiety na Słowację i Węgry, a także winiety na Rumunię. Bez względu na to, czy wybierasz się do Austrii, Czech, na Słowację czy do innego kraju, w którym obowiązują winiety miesięczne, u nas dostaniesz winiety w najprostszy możliwy sposób.

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.